Дитяче автокрісло MILEX Sindo
Фото 3 |
MILEX Sindo |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MILEX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MILEX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MILEX Sindo
Усі ціни 12 →Автокрісло-бустер MILEX Sindo для дітей від 15-36 кг, пурпуровий | 386 грн. |
Автокрісло-бустер MILEX Sindo для дітей від 15-36 кг, сірий | 386 грн. |
Автокрісло-бустер MILEX Sindo для дітей від 15-36 кг, чорний | 386 грн. |
Автокрісло-бустер MILEX Sindo для дітей від 15-36 кг, голубий | 386 грн. |
Автокрісло-бустер MILEX Sindo для дітей від 15-36 кг, червоний | 386 грн. |
ще 7 пропозицій
Додаткові функції і можливості дитячого автокрісла MILEX Sindo:
- Розмір: 38х43х20 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →