Кухонна мийка Minola Lavio SRZ 67354 670x500
Фото 10 |
Minola Lavio SRZ 67354 670x500790x500 |
|
Мийка комплектується прогумованими накладками для погашення шуму і вібрацій.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Minola 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Minola.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Minola Lavio SRZ 67354 670x500
Усі ціни 15 →Minola Minola LAVIO SRZ 67354 5902767906104 | 8 792 грн. |
Minola LAVIO SRZ 67354 | 8 792 грн. |
Мийка кухонна нержавіюча сталь Minola LAVIO SRZ 67354 | 9 769 грн. |
Minola LAVIO SRZ 67354 | 8 793 грн. |
Minola Lavio Srz 67354 | 8 686 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Minola Lavio SRZ 67354
Ціни на Minola Lavio SRZ 67354 |
---|---|---|---|---|
Minola Lavio SRZ 67354 670x500 | від 8 352 грн. | 16 пропозицій | ||
Minola Lavio SRZ 79354 790x500 | від 9 282 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →