Кухонна мийка Weilor Immer WRT DB6950 690x500
Фото 9 |
Weilor Immer WRT DB6950 |
|
Здатна витримувати численні вагові та механічні навантаження, має шумоізоляцію. Завдяки якісній і щільною сталі стійка до корозії, механічних пошкоджень. Витримує короткочасне підвищення температури до 1000 °С.
Ґрунтовка з зовнішньої сторони чаші забезпечує захист від конденсату.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Weilor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Weilor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Weilor Immer WRT DB6950 690x500
Усі ціни 14 →Weilor Weilor IMMER WRT DB6950 5902767906319 | 9 119 грн. |
Weilor Immer Wrt DB6950 | 9 009 грн. |
Мойка кухонная нержавейка weilor immer wrt db6950 | 9 357 грн. |
WEILOR IMMER WRT DB6950 | 9 119 грн. |
Мойка кухонная Weilor IMMER WRT DB6950 | 8 663 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Weilor Immer WRT DB6950
Ціни на Weilor Immer WRT DB6950 |
---|---|---|---|---|
Weilor Immer WRT DB6050 600x500 | від 7 734 грн. | 15 пропозицій | ||
Weilor Immer WRT DB6950 690x500 | від 8 663 грн. | 14 пропозицій | ||
Weilor Immer WRT DB8150 810x500 | від 9 178 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →