Кухонна мийка Franke Logica Line LLX 651 101.0073.536 1000х500
Franke Logica Line LLX 651 101.0073.536 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Logica Line LLX 651 101.0073.536 1000х500
Усі ціни 60 →Мийка з сифоном нерж. LLL 651 декор права Franke 101.0381.837 | 7 741 грн. |
Franke Franke Logica Line LLL 651 101.0381.837 (декор) | 8 342 грн. |
Кухонная мойка Franke Logica Line LLL 651 (101.0381.837) нержавеющая сталь | 8 148 грн. |
Franke Logica Line LLL 651 | 7 954 грн. |
Кухонна мийка з нержавіючої сталі Franke Logica Line LLL 651 декор (101.03 | 8 344 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →