Набір інструментів MIOL 58-110
MIOL 58-110 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIOL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIOL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIOL 58-110
Набор инструмента Miol 1/2", 1/4" 94ед. 6PT (58-110) | 3 282 грн. |
Набір інструменту Miol 94 предмети (58-110) | 2 799 грн. |
Набір інструментів 94 од. (1/2", 1/4") MIOL 58-110 | 3 075 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →