Набір інструментів MIOL 51-700
MIOL 51-700 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIOL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIOL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIOL 51-700
Набор ключей комбинированных Miol 6ед. (51-700) | 272 грн. |
Набір ключів рожково-накидних Miol 6 предметів (51-700) | 261 грн. |
Набір ключів рожково-накидних 6 од. MIOL 51-700 | 285 грн. |
Набір ключів рожково-накидних CRV сатин, 6шт, (8-17мм) MIOL 51-700 | 322 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →