Набір інструментів MIOL 56-397
MIOL 56-397 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIOL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIOL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIOL 56-397
Набор ключей Torx Г-образных Miol 9ед. (56-397) | 103 грн. |
Набір торцевих торкс ключів Miol 9 предметів (56-397) | 100 грн. |
Набір ключів Miol Torx 9шт (56-397) | 102 грн. |
Набір торцевих ключів TORX 9шт MIOL 56-397 | 121 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →