Набір інструментів MIOL 56-398
MIOL 56-398 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIOL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIOL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIOL 56-398
Набор ключей Torx Г-образных Miol 9ед. (56-398) | 126 грн. |
Набір торцевих подовжених торкс ключів Miol 9 предметів (56-398) | 126 грн. |
Набір ключів Miol Torx подовжених 9шт (56-398) | 124 грн. |
Набір торцевих ключів TORX подовжених 9шт CRV T10-T50 56-398 | 142 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →