Набір інструментів MIOL 58-160
MIOL 58-160 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIOL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIOL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIOL 58-160
Набор инструмента Miol 1/4" 46ед. 6PT (58-160) | 1 075 грн. |
Набір інструменту Miol 1/4'' 46шт (58-160) | 1 069 грн. |
Набір головок з тріскачкою Miol 46 предметів (58-160) | 1 037 грн. |
Набір інструментів 46 од. (1/4") MIOL 58-160 | 1 140 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →