Набір інструментів MIOL 58-130
MIOL 58-130 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIOL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIOL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIOL 58-130
Набор инструмента Miol 1/4'', 1/2'' 82ед. 6PT (58-130) | 3 688 грн. |
Набір інструменту Miol 82шт (58-130) | 3 642 грн. |
Набір інструментів 82 од. (1/2", 1/4") MIOL 58-130 | 4 256 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →