Фарбопульт MIOL 80-852
MIOL 80-852 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIOL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIOL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIOL 80-852
Краскопульт пневматический Miol HVLP (80-852) | 567 грн. |
Miol Пневмопістолет з в/б HVLP міні синій 1,0мм 80-852 | 539 грн. |
Фарбопульт пневматичний (1 мм, 150 мл) HVLP MIOL 80-852 | 702 грн. |
Додаткові функції і можливості фарбопульта MIOL 80-852:
- Ширина факела — 120 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →