Фарбопульт Forte SG-1222G (32135)
Forte SG-1222G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forte SG-1222G
Усі ціни 6 →Краскопульт пневматический Forte SG-1222G (32135) | 509 грн. |
Пневмокраскопульт Forte SG-1222G | 543 грн. |
Пневматичний фарборозпилювач Forte SG-1222G 32135 | 513 грн. |
Forte SG-1222G | 515 грн. |
Пневматичний фарбоопульт Forte SG - 1222g 1.5 мм (32135) | 516 грн. |
Пневматичний фарбопульп Forte SG-1222G | 509 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →