Фарбопульт Auarita H-2000P-0.8
Фото 4 |
Auarita H-2000P-0.8 |
|
Можлива комплектація з пластиковим або алюмінієвим бачком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Auarita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Auarita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Auarita H-2000P-0.8
Краскопульт пневматический Auarita (H-2000P-0.8) | 562 грн. |
Краскопульт пневматический HVLP 0,8мм, верх. п/б AUARITA H-2000P-0.8 | 551 грн. |
Фарбопульт Auarita пневматичний тип HVLP 0.8 мм (H-2000P-0.8) | 562 грн. |
Краскопульт пневматичний тип HVLP верхній пластиковий бачок, діаметр форсу | 562 грн. |
Модификації Auarita H-2000P-0.8
Ціни на Auarita H-2000P-0.8 |
---|---|---|---|---|
Auarita H-2000P-0.5 | від 108 грн. | 3 пропозиції | ||
Auarita H-2000P-0.8 | від 551 грн. | 5 пропозицій | ||
Auarita H-2000P-1.0 | від 551 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →