Фарбопульт Intertool PT-0104
Фото 13 |
Intertool PT-0104 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool PT-0104
Усі ціни 12 →HVLP RED PROF Фарборозпилювач INTERTOOL PT-0104 | 549 грн. |
Фарбопульт пневматичний HVLP форсунка 1.4 мм, верхній пластиковий бачок 60 | 629 грн. |
Intertool Краскораспылитель Intertool HVLP 1.4мм, 600мл (PT-0104) | 598 грн. |
Фарбопульт Intertool PT-0104 | 566 грн. |
Фарборозпилювач Intertool Hvlp Red Prof 1.4 мм (PT-0104) | 629 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →