Фарбопульт Intertool PT-0103
Фото 3 |
Intertool PT-0103 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool PT-0103
Усі ціни 15 →Краскопульт пневматический HVLP, форсунка 1.4мм, верхний пластиковый бачок | 599 грн. |
HVLP STEEL PROF Фарборозпилювач INTERTOOL PT-0103 | 520 грн. |
Фарбопульт пневматичний HVLP, форсунка 1.4 мм, верхній пластиковий бачок 6 | 599 грн. |
Intertool Краскораспылитель Intertool HVLP 1.4мм, 600мл (PT-0103) | 569 грн. |
Фарбопульт Intertool PT-0103 | 539 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →