Садові ножиці MIOL 99-040
MIOL 99-040 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIOL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIOL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIOL 99-040
Ножницы cадовые Miol (99-040) | 424 грн. |
Садові ножиці Miol 99-040 (600 мм) для стрижки чагарників (22428) | 470 грн. |
Ножиці для стрижки кущів 600 мм MIOL 99-040 | 422 грн. |
Ножиці для стрижки кущів Miol 600мм (99-040) | 418 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →