Каталог   /   Дитячі товари й іграшки   /   Активний відпочинок і вулиця   /   Дитячі велосипеди   /   Miqilong

Дитячий велосипед Miqilong RBB-LS16

Фото - Дитячий велосипед Miqilong RBB-LS16
Фото 17
Miqilong RBB-LS16
Колір
Тип
двоколісний
Вікова група
від 3 до 6 років
Максимальне навантаження
45 кг
Матеріал рами
сталь
Діаметр коліс
16 "
Колеса
надувні гумові
Передні гальма
обідне механічне (ручне)
Заднє гальмо
педальне (ножне)
Комплектація
крила
багажник
кошик на кермі
сигнал/дзвінок
Країна походження бренду
Китай
Дата додавання на E-Katalog
травень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Miqilong 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Miqilong.
Як вибрати дитячий велосипедРозглядаємо основні критерії вибору дитячих велосипедів: вид транспорту, діаметр коліс та інші фактори

Купити Miqilong RBB-LS16

Усі ціни 41 →

Велосипед Miqilong LS оливковий 16 (RBB-LS16-OLIVE) RBB-LS16-OLIVE

Велосипед Miqilong LS — це втілення сучасного уявлення про ретро дизайн. Використання фарбування у стилі 50-х років ХХ століт... щетя та кошик ручної роботи з натурального ротангу роблять дизайн велосипеда вишуканим та елегантним. Рама велосипеда виготовлена з металу та має необхідну міцність, щоб витримати всі навантаження навчання дитини катанню на велосипеді. Рама виконана за
Будинок ІграшокЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
6 999 грн.

Дитячий велосипед Miqilong LS 16" білий (RBB-LS16-PEARL) RBB-LS16-PEARL

+ 635 балів ITbox, Вид - двоколісні, Вікова група - від 3 років, Діаметр коліс - 16" (40.5 см), матеріал коліс - гума, рама -... щеметал, білий, піддашок - немає
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Дитячий велосипед Miqilong LS 16" білий RBB-LS16-PEARL

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись

Дитячий велосипед Miqilong Ls 16" білий (RBB-LS16-PEARL)

Тип: 2х колісний велосипед / Рекомендований вік: від 3 років / Діаметр коліс, дюймів: 16 / Гальма: Ножний, Ободной (передній)
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись

Miqilong RBB-LS16-BEIGE

Дитячий велосипед Miqilong  – це втілення сучасного уявлення про ретро дизайн. Використання фарбування у стилі 50-х ро... щеків ХХ століття та корзинки ручної роботи з натурального ротангу роблять дизайн велосипеда вишуканим та елегантним. ОСОБЛИВОСТІ ВЕЛОСИПЕДУ MIQILONG : завдяки своєму витонченому дизайну та міцній металевій рамі він гарантує комфорт та безпеку під час катання;
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
5 699 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Miqilong RBB-LS16

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Miqilong RBB-LS16

Ціни на Miqilong RBB-LS16
Miqilong RBB-LS12 від 5 199 грн.6 пропозицій
Miqilong RBB-LS16 від 5 550 грн.42 пропозиції
Miqilong RBB-LS20 від 5 550 грн.59 пропозицій