Дитячий велосипед Profi Prime MB 14
![]() |
Profi Prime MB 14 |
|
Велофонарик-мигалка.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Profi 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Profi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Profi Prime MB 14
Усі ціни 27 →Дитячий велосипед Profi 14" синій (MB 14012-1) | 3 295 грн. |
Дитячий двоколісний велосипед Prof1 Trike Prime MB 14013-1 Салатовий | 2 889 грн. | ![]() |
| 3 999 грн. |
Дитячий велосипед Profi 14" салатовий (MB 14013-1) | 3 295 грн. |
| 4 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Profi Prime MB 14
| Ціни на Profi Prime MB 14 |
|---|---|---|---|---|
| Profi Prime MB 14 | від 2 889 грн. | 29 пропозицій | ||
| Profi Prime MB 16 | від 2 578 грн. | 79 пропозицій | ||
| Profi Prime MB 18 | від 3 126 грн. | 62 пропозиції | ||
| Profi Prime MB 20 | від 3 297 грн. | 20 пропозицій | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →