Велошина Mitas Acris V60 Classic 26x1.9
Mitas Acris V60 Classic 26x1.9 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitas Acris V60 Classic 26x1.9
Покрышка 26" x 1.90" (50x559) MITAS (RUBENA) ACRIS V60 Classic 22 5-109512 | 430 грн. |
MITAS Покрышка 26x1.90 (50-559) Mitas ACRIS V60 Classic, 22 black TIR-A8-0 | 426 грн. |
Покришка Rubena&Mitas Acris 26 x 1,90 50-559 MTB (1085-5-10951278) | 430 грн. |
MITAS Покрышка Rubena (Mitas) Acris 26x1,90 (50-559), черная 5-10951278 | 430 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →