Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Мотошини   /   Mitas

Мотошина Mitas E-07 110/80 R19 59T

Фото - Мотошина Mitas E-07 110/80 R19 59T
Відео 38Фото 3
Mitas E-07 110/80 R19 59T
Призначення
ендуро
Сезон
літня
Ширина
110 мм
Профіль
80 %
Посадковий діаметр
19 "
Індекс навантаження
59
Індекс швидкості
T
Тип покришки
безкамерна (TL)
Конструкція
R
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Маркування мотошинРозшифровка всіх основних маркувань у позначенні шин для мототехніки

Купити Mitas E-07 110/80 R19 59T

Mitas Enduro Trail (E-07) (110/80R19 59T)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 455 грн.

Mitas Mitas E-07 110/80 R19 59T

Mashyna.in.uaЗ нами 6 років
(Рава-Руська)
Поскаржитись
3 192 грн.

Літні шини Mitas Enduro Trail (E-07) 110/80 R19 59T

Маркетплейс: Rozetka.ua  TopRezina З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 550 грн.

Літні шини Mitas Enduro Trail (E-07) 110/80 R19 59T

Маркетплейс: Rozetka.ua  TopRezina З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 673 грн.

Динаміка цін на Mitas E-07 110/80 R19 59T

Модификації Mitas E-07 110/80 R19 59T

Ціни на Mitas E-07 110/80 R19 59T
Mitas E-07 90/90 R21 54H від 5 016 грн.5 пропозицій
Mitas E-07 90/90 R21 54R від 4 668 грн.1 пропозиція
Mitas E-07 110/80 -19 59T від 4 080 грн.2 пропозиції
Mitas E-07 110/80 R19 59H від 4 647 грн.4 пропозиції
Mitas E-07 110/80 R19 59T від 3 192 грн.4 пропозиції
Mitas E-07 120/90 R17 64H від 5 532 грн.3 пропозиції
Mitas E-07 130/80 R17 65H від 6 801 грн.4 пропозиції
Mitas E-07 130/80 R18 72H від 3 792 грн.4 пропозиції
Mitas E-07 140/80 R17 69H від 6 968 грн.1 пропозиція
Mitas E-07 140/80 R17 69T від 5 468 грн.1 пропозиція
Mitas E-07 140/80 R18 70H від 3 792 грн.4 пропозиції
Mitas E-07 140/80 R18 70T від 6 204 грн.3 пропозиції
Mitas E-07 150/70 R17 69H від 7 913 грн.3 пропозиції
Mitas E-07 150/70 R17 69T від 7 503 грн.1 пропозиція
Mitas E-07 150/70 R18 70H від 7 548 грн.3 пропозиції
Mitas E-07 170/60 R17 72T від 7 503 грн.3 пропозиції
Відеоогляди