Мотошина Mitas E-09 Dakar 150/70 -17 69R
Відео 8Фото 7 |
Mitas E-09 Dakar 150/70 -17 69R |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Mitas E-09 Dakar 150/70 -17 69R
Ціни на Mitas E-09 Dakar 150/70 -17 69R |
---|---|---|---|---|
Mitas E-09 Dakar 90/90 -21 54R | від 4 219 грн. | 3 пропозиції | ||
Mitas E-09 Dakar 90/90 R21 54T | від 6 767 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitas E-09 Dakar 100/90 R19 57R | від 3 933 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitas E-09 Dakar 110/80 R19 59R | від 4 382 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitas E-09 Dakar 120/90 -17 64R | від 4 118 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitas E-09 Dakar 120/90 R17 64R | від 4 889 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitas E-09 Dakar 130/80 -18 72R | від 4 750 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitas E-09 Dakar 130/80 R17 65R | від 5 675 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitas E-09 Dakar 130/80 R18 72R | від 5 513 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitas E-09 Dakar 140/80 -17 69R | від 5 258 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitas E-09 Dakar 140/80 R17 69R | від 5 034 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitas E-09 Dakar 140/80 R18 70T | від 6 148 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitas E-09 Dakar 150/70 -17 69R | від 5 753 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitas E-09 Dakar 150/70 R17 69R | від 5 663 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitas E-09 Dakar 150/70 R18 70R | від 6 986 грн. | 1 пропозиція |