Велошина Mitas Scylla V75 Classic 20x1.9
Mitas Scylla V75 Classic 20x1.9 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitas Scylla V75 Classic 20x1.9
Покрышка 20" x 1.90" (50x406) MITAS (RUBENA) SCYLLA V75 Classic 22 черн. 5 | 385 грн. |
MITAS Покрышка Rubena (Mitas) Scylla 20x1,90 (50-406), черная 5-10952420 | 385 грн. |
Велопокришка Mitas (Rubena) Scylla V75х22 20x1.90 (50x406) Чорна (TIR-C0-0 | 383 грн. |
MITAS Покрышка MITAS (RUBENA) 20x1.90 (50x406) SCYLLA V75 Classic 22 black | 383 грн. |
Покришка Rubena&Mitas Scylla 20 x 1,90 50-406 MTB (1085-5-10952420) | 385 грн. |
Модификації Mitas Scylla V75 Classic 20x1.9
Ціни на Mitas Scylla V75 Classic 20x1.9 |
---|---|---|---|---|
Mitas Scylla V75 Classic 20x1.9 | від 383 грн. | 5 пропозицій | ||
Mitas Scylla V75 Classic 24x1.9 | від 422 грн. | 4 пропозиції | ||
Mitas Scylla V75 Classic 26x2.1 | від 492 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →