Мотошина Mitas Touring Force 140/80 R17 69V
![]() | Товар застарів Призначення: дорожня; Ширина (мм): 140; Профіль (%): 80; Посадковий діаметр ("): 17; Індекс швидкості: V; |
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Mitas Touring Force 140/80 R17 69V
| Ціни на Mitas Touring Force 140/80 R17 69V |
|---|---|---|---|---|
| Mitas Touring Force 110/70 R16 52P | від 2 758 грн. | 1 пропозиція | ||
| Mitas Touring Force 110/80 R19 59V | від 5 393 грн. | 1 пропозиція | ||
| Mitas Touring Force 110/80 R19 59W | від 5 420 грн. | 6 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force 120/60 R17 55W | від 4 558 грн. | 6 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force 120/70 R12 51S | від 2 931 грн. | 1 пропозиція | ||
| Mitas Touring Force 120/70 R15 56P | від 3 575 грн. | 1 пропозиція | ||
| Mitas Touring Force 120/70 R15 56V | від 4 996 грн. | 5 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force 120/70 R17 58W | від 5 369 грн. | 6 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force 120/70 R19 60W | від 5 470 грн. | 12 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force 120/80 R14 58S | від 3 531 грн. | 1 пропозиція | ||
| Mitas Touring Force 130/70 R16 61P | від 4 119 грн. | 1 пропозиція | ||
| Mitas Touring Force 140/70 R16 65P | від 3 480 грн. | 1 пропозиція | ||
| Mitas Touring Force 140/70 R16 65S | від 3 837 грн. | 1 пропозиція | ||
| Mitas Touring Force 150/70 R17 69V | від 7 646 грн. | 5 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force 150/70 R17 69W | від 6 406 грн. | 7 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force 160/60 R15 67V | від 5 414 грн. | 7 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force 160/60 R17 69W | від 5 962 грн. | 9 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force 170/60 R17 72V | від 7 617 грн. | 1 пропозиція | ||
| Mitas Touring Force 170/60 R17 72W | від 6 730 грн. | 12 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force 180/55 R17 73W | від 6 469 грн. | 11 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force 190/50 R17 73W | від 5 835 грн. | 12 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force 190/55 R17 75W | від 6 210 грн. | 16 пропозицій | ||
Відеоогляди