Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Мотошини   /   Mitas

Мотошина Mitas Touring Force 120/70 R15 56V

Фото - Мотошина Mitas Touring Force 120/70 R15 56V
Відео 22Фото 6
Mitas Touring Force 120/70 R15 56V
Призначення
дорожня
Сезон
літня
Ширина
120 мм
Профіль
70 %
Посадковий діаметр
15 "
Індекс навантаження
56
Індекс швидкості
V
Тип покришки
безкамерна (TL)
Конструкція
R
Офіційний сайт
mitas-moto.com
Дата додавання на E-Katalog
січень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Маркування мотошинРозшифровка всіх основних маркувань у позначенні шин для мототехніки

Купити Mitas Touring Force 120/70 R15 56V

Mitas Touring Force (120/70R15 56V)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
5 262 грн.

Mitas Touring Force 120/70 R15 56V TL Front 70001097

Mitas Touring Force 120/70 R15 56V TL Front
Metrader.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
4 996 грн.

Mitas Touring Force 120/70 R15 56V

Бренд - Mitas;Сезон - Літні;Тип авто - Мото;Ширина - 120;Профіль - 70;Діаметр - 15;Індекс навантаження - 56;Індекс швидкості - V;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
6 175 грн.

Літня шина Mitas Touring Force 120/70 R15 56V

Маркетплейс: Rozetka.ua  GMA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
6 538 грн.

Літня шина Mitas Touring Force 120/70 R15 56V

Маркетплейс: Rozetka.ua  GMA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
6 546 грн.

Динаміка цін на Mitas Touring Force 120/70 R15 56V

Модификації Mitas Touring Force 120/70 R15 56V

Ціни на Mitas Touring Force 120/70 R15 56V
Mitas Touring Force 110/70 R16 52P від 2 758 грн.1 пропозиція
Mitas Touring Force 110/80 R19 59V від 5 393 грн.1 пропозиція
Mitas Touring Force 110/80 R19 59W від 5 420 грн.6 пропозицій
Mitas Touring Force 120/60 R17 55W від 4 558 грн.6 пропозицій
Mitas Touring Force 120/70 R12 51S від 2 931 грн.1 пропозиція
Mitas Touring Force 120/70 R15 56P від 3 575 грн.1 пропозиція
Mitas Touring Force 120/70 R15 56V від 4 996 грн.5 пропозицій
Mitas Touring Force 120/70 R17 58W від 5 369 грн.6 пропозицій
Mitas Touring Force 120/70 R19 60W від 5 470 грн.13 пропозицій
Mitas Touring Force 120/80 R14 58S від 3 531 грн.1 пропозиція
Mitas Touring Force 130/70 R16 61P від 4 119 грн.1 пропозиція
Mitas Touring Force 140/70 R16 65P від 3 480 грн.1 пропозиція
Mitas Touring Force 140/70 R16 65S від 3 837 грн.1 пропозиція
Mitas Touring Force 150/70 R17 69V від 7 646 грн.5 пропозицій
Mitas Touring Force 150/70 R17 69W від 6 406 грн.7 пропозицій
Mitas Touring Force 160/60 R15 67V від 5 414 грн.7 пропозицій
Mitas Touring Force 160/60 R17 69W від 5 962 грн.9 пропозицій
Mitas Touring Force 170/60 R17 72V від 7 617 грн.1 пропозиція
Mitas Touring Force 170/60 R17 72W від 6 730 грн.12 пропозицій
Mitas Touring Force 180/55 R17 73W від 6 469 грн.11 пропозицій
Mitas Touring Force 190/50 R17 73W від 5 835 грн.12 пропозицій
Mitas Touring Force 190/55 R17 75W від 6 210 грн.17 пропозицій
Відеоогляди