Вантажна шина Mitas TR-01 I-3 460/70 R24 159A8
Виберіть розмір вантажної шини
Mitas TR-01 I-3 460/70 R24 159A8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitas TR-01 I-3 460/70 R24 159A8
Индустриальные шины Mitas TR-01 (индустриальная) 460/70 R24 159A8 10014549 | 31 740 грн. |
Всесезонні шини Mitas TR-01 (індустріальна) 460/70 R24 159A8 | 33 644 грн. |
Шина Mitas TR-01 (індустріальна) 460/70 R24 159A8 | 33 939 грн. |