Крісло Mivardi Chair Premium Code
Фото 3 |
Mivardi Chair Premium Code |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mivardi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mivardi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mivardi Chair Premium Code
Крісло коропове Mivardi Premium (M-CHPRE) | 2 399 грн. |
Карпове крісло розкладне подовжене Mivardi Chair Premium Long (навантаженн | 3 199 грн. |
Карпове крісло Mivardi Chair Premium (навантаження 140кг) M-CHPRE | 2 899 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →