Крісло Mivardi Chair CamoCODE Quattro (M-CHCCQ)
Відео 2Фото 7 |
Mivardi Chair CamoCODE Quattro |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mivardi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mivardi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mivardi Chair CamoCODE Quattro
Коропове крісло Mivardi Chair CamoCODE Quattro посилене до 160 кг (M-CHCCQ | 4 099 грн. |
Карповое кресло Mivardi Chair CamoCODE Quattro (M-CHCCQ) | 3 749 грн. |
Карпове крісло Mivardi CamoCODE Quattro (навантаження до 160кг) M-CHCCQ | 4 799 грн. |
Карпове крісло Mivardi CamoCODE Quattro (навантаження до 160кг) M-CHCCQ | 4 490 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →