Змішувач MixMIRA Wien MS2-203S
Фото 7 |
MixMIRA Wien MS2-203S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MixMIRA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MixMIRA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MixMIRA Wien MS2-203S
Усі ціни 60 →Кран для кухні однозахватний MIXMIRA MS2-203S сатин нержавіюча сталь 00001 | 696 грн. |
Змішувач для кухні MixMIRA MS2-203S На Гайці, Нержавійка | 696 грн. |
Смеситель для кухни MixMira MS2-203S 000018634 | 647 грн. |
Змішувач для кухні MixMIRA WIEN MS2-203S 9694900304193323 | 696 грн. |
Кухонний змішувач MIXMIRA MS2-203S (000018634) | 630 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →