Змішувач Zerix YUB-279 ZX2950
Zerix YUB-279 ZX2950 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix YUB-279 ZX2950
Усі ціни 10 →Змішувач для кухні одноважільний з гнучким виливом ZERIX YUB 279 хром силу | 788 грн. |
Zerix Смеситель для кухни ZERIX YUB 279 с рефлективным изливом (ZX2950) | 788 грн. |
Змішувач для кухні ZERIX YUB 279 с рефлективний виливом (ZX2950) | 788 грн. |
Змішувач для кухні ZERIX YUB 279 з рефлективним виливом (ZX2950) | 788 грн. |
Змішувач для кухні Zerix YUB 279 з рефлективним виливом (ZX2950) | 788 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →