Водонагрівач MIXXUS Electra 340-E
MIXXUS Electra 340-E |
|
На дисплеї відображається поточна температура води.
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Electra 340-E
Усі ціни 15 →Водонагрівач електричний проточний MIXXUS Electra 340-E 3.6кВт MI2751 | 1 166 грн. |
Mixxus Проточный водонагреватель MIXXUS Electra 340-E с индикатором темпер | 1 166 грн. |
Проточний водонагрівач MIXXUS Electra 340-E (з индик. темп.) (MI2751) | 1 166 грн. |
Водонагрівач електричний проточний MIXXUS Electra 340-ES 3.6кВт MI2752 | 1 638 грн. |
Mixxus Проточный водонагреватель MIXXUS Electra 340-ES с индикатором темпе | 1 638 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →