Водонагрівач Zerix ELW09-EP (ZX2808)
Zerix ELW09-EP |
|
Надійний чеський проточний електричний водонагрівач невеликої потужності з терморегулятором та дисплеєм, що відображає поточну температуру води. Виконаний у вигляді крана, повністю готового до встановлення на раковину або миття. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2020 року, який може стати зручним джерелом гарячої чи теплої води у міській квартирі, на дачі, в офісі чи майстерні.
Установка проточного електричного водонагрівача Zerix ELW09-EP це проста, інтуїтивно зрозуміла та добре описана у комплектному посібнику процедура. Тому багато користувачів зможуть впоратися з нею самостійно. Пристрій розрахований на підключення до побутової мережі з напругою 220 В та споживає струм до 14 А. Тому для підключення водонагрівача знадобляться якісні мідні дроти з перетином не менше 2 кв.мм.
На відміну від накопичувальних водонагрівачів, що виходять на режим не швидше ніж за 15-20 хв, такий апарат забезпечує задану температуру води вже через 25-30 сек. Продуктивність цього проточного нагрівача становить до 2,5 л/хв за умови, що різниця температур між входом та виходом становить 25 °C (або 1,5 л/хв за різниці 40 °C). Максимальна температура гарячої води обмежена значенням 60 °C і повністю безпечна (не викликає термічних опіків шкірних покривів). Вбудований пристрій захисного відключення запобігає небезпечному витоку струму.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Купити Zerix ELW09-EP
Усі ціни 13 →Водонагрівач електричний проточний ZERIX ELW09-EP 3.6кВт ZX2808 | 1 386 грн. |
Zerix Проточный водонагреватель ZERIX ELW09-EP с индикатором температуры и | 1 386 грн. |
Проточний водонагрівач для кухні ZERIX ELW09-EP (індикатор температури і У | 1 386 грн. |
Проточний Водонагрівач Zerix Elw09-Ep (З Индик. Темп. І Узо) (Zx2808) | 1 386 грн. |
Проточний водонагрівач ZERIX ELW09-EP (з індик. темп. та ПЗВ) (ZX2808) | 1 386 грн. |
- довжина кабелю 1.2 м
- діаметр підключення 3/4"