Витяжний вентилятор MMotors MM OK 100 (2365)
Фото 4 | від 1 020 до 2 980 грн. Порівняти ціни 11 →Розмір:99 мм Продуктивність:169 м³/год Шум:32 дБ Функції:автожалюзі |
Модифікації MMotors MM OK 4
Характеристики
MMotors MM OK 100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MMotors 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MMotors.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MMotors MM OK 100
Сортувати
Вытяжной вентилятор 169 м.куб. Mmotors MM-OK 100 ультратонкий белый K01138 | 2 880 грн. |
Ультратонкий витяжний вентилятор для ванної MM-OK UE 100, 169 м³/год, біли | 2 980 грн. |
Надтонкий витяжний вентилятор MMotors JSC MM-OK 100 169 м/год зі зворотним | 2 980 грн. |
Вытяжной вентилятор 169 м.куб. Mmotors MM-OK 100 ультратонкий квадратный б | 2 980 грн. |
Надтонкий витяжний вентилятор MMotors JSC MM-OK 100 169 м/год | 2 880 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Рекомендуємо