Витяжний вентилятор MMotors MMP E 100 Plastic
Фото 13 |
Модифікації MMotors MMP E 4
Характеристики
MMotors MMP E 100 Plastic |
|
Матеріал декоративної панелі: пластик.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MMotors 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MMotors.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MMotors MMP E 100 Plastic
Колір:
Дизайнерський витяжний вентилятор для ванної MMP 100, 169 м³/год, пластик, | 2 690 грн. |
Дизайнерський витяжний вентилятор для ванної MMP 100, 169 м3/год, пластик, | 2 690 грн. |
Дизайнерський витяжний вентилятор для ванної MMP 100, 169 м3 / год, пласти | 2 690 грн. |
Закрити
Рекомендуємо