Витяжний вентилятор MMotors MM OK 100UE (4116)
Фото 3 |
Модифікації MMotors MM OK 4
Характеристики
MMotors MM OK 100UE |
|
Енергоефективний вентилятор.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MMotors 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MMotors.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MMotors MM OK 100UE
Сортувати
Ультратонкий Енерго-ефективний витяжний вентилятор для ванної MM-OK UE 100 | 2 890 грн. |
Надтонкий витяжний безшумний вентилятор MMotors MM-OK 100 UE 5.5 Вт | 2 790 грн. |
Надтонкий витяжний вентилятор MMotors MM-OK 100 UE 5,5 Вт зі зворотним кла | 2 890 грн. |
Тонкий витяжний вентилятор зі зворотнім клапаном MMotors JSC MM-OK 100 UE | 2 890 грн. |
Тонкий енергозберігаючий витяжний вентилятор MMotors JSC MM-OK 100 UE | 2 790 грн. |
Закрити
Рекомендуємо