Витяжний вентилятор MMotors MMP SN 100
Фото 31 | від 3 240 до 3 430 грн. Порівняти ціни 5 →Розмір:99 мм Продуктивність:90 м³/год Шум:27 дБ Функції:автожалюзі |
Модифікації MMotors MMP SN 5
Характеристики
MMotors MMP SN 100 |
|
Вентилятор із ультратонким патрубком. Товщина патрубка робить можливим встановлення при мінімальному монтажному просторі: наприклад, у підвісну стелю. Матеріал декоративної панелі: скло.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MMotors 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MMotors.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MMotors MMP SN 100
Колір:
Сортувати
Дизайнерський надтонкий витяжний вентилятор MMP 100, 90 м3/год, скло, біли | 3 240 грн. |
Дизайнерський надтонкий витяжний вентилятор для ванної MMP 100, 90 м³/год, | 3 240 грн. |
Дизайнерський надтонкий витяжний вентилятор MMP 100, 90 м³/год, скло, біли | 3 430 грн. |
Дизайнерський надтонкий витяжний вентилятор для ванної MMP 100, 90 м³/год, | 3 430 грн. |
Дизайнерський надтонкий витяжний вентилятор MMP 100, 90 м³/год, скло, чорн | 3 430 грн. |
Закрити
Рекомендуємо