Моторне мастило MOBIL Super 3000 X1 Formula FE 5W-30 60 л
Відео 13 | Очікується у продажу 14 679 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 60; SAE: 5w-30; Відповідність стандартам: ACEA A5/B5; API SL/CF; Допуски Ford: WSS-M2C913-C/WSS-M2C913-D; Допуски Jaguar, Land Rover: ST JLR.03.5003; |
MOBIL Super 3000 X1 Formula FE 5W-30 60L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації MOBIL Super 3000 X1 Formula FE 5W-30
Ціни на MOBIL Super 3000 X1 Formula FE 5W-30 |
---|---|---|---|---|
MOBIL Super 3000 X1 Formula FE 5W-30 1 л | від 284 грн. | 19 пропозицій | ||
MOBIL Super 3000 X1 Formula FE 5W-30 4 л | від 1 052 грн. | 24 пропозиції | ||
MOBIL Super 3000 X1 Formula FE 5W-30 5 л | від 1 380 грн. | 15 пропозицій | ||
MOBIL Super 3000 X1 Formula FE 5W-30 208 л | від 50 561 грн. | 1 пропозиція |