Моторне мастило MOBIL Ultra 10W-40 4 л
Відео 8 |
MOBIL Ultra 10W-40 4L |
|
Бюджетна пропозиція в полку брендових моторних масел — напівсинтетичний продукт з широкою сферою застосування. Масло доведеться впору легковикам, позашляховиків, мікроавтобусів і невеликим грузовичкам, які працюють на всіх видах палива: бензині, дизелі, газу та різних сумішах. Виробляється на основі базових масел екстра-класу з високим індексом в'язкості, підкріплених комплексом присадок.
Моторне масло має стабільно високі робочі характеристики і може застосовуватися для різних стилів водіння на цілорічній основі. Мийні присадки в складі мастильного матеріалу гарантують чистоту «нутрощів» двигуна, видаляють нагар і шлам, запобігаючи їх повторній появі. MOBIL Ultra 10W-40 4L зберігає заявлені характеристики протягом усього експлуатаційного періоду використання, мінімально окислюється, економно витрачається. Рекомендується для безлічі марок машин як вітчизняного, так і закордонного автопрому. Індекс в'язкості продукту — SAE 10W40. Найбільш популярна тара для нього — чотирилітрова каністра. Раніше це ж моторне масло випускалося під ім'ям MOBIL Esso.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MOBIL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MOBIL.
Купити MOBIL Ultra 10W-40 4 л
Усі ціни 34 →Mobil Ultra 10W-40 (4л) | 807 грн. |
Моторное масло Mobil ULTRA 10w40 (4л.) 152624 | 687 грн. |
Моторное масло Mobil Ultra 10W-40 4л | 893 грн. |
Олива моторна Mobil Ultra 10W-40, 4л (4107784389) | 926 грн. |
Олива моторна напівсинтнтична MOBIL ULTRA 10W-40, 4л (152197) 152624 | 657 грн. |
проїхав на сенсі 150тис. користуюся тільки таким маслом, питань не було. ціна якість не виявив користуюся MOBIL Ultra 10W-40 4L більше року |
масло ллю з першого ТО авто (ВАЗ 2110 16 кл), зливаю темне після 10 тис. км. люблю навалити. так що нагар знімає. ціна-якість. у морози до -15 заводиться нормально, -22 не вийшло (не хотів мучити мотор, але міг завести). гідрики не стукають (проїхав 40 тис.) РЕКОМЕНДУЮ!! - Дешеве-якісне-виконує свої функції - ні ( це як для мене) користуюся MOBIL Ultra 10W-40 4L місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Модификації MOBIL Ultra 10W-40
Ціни на MOBIL Ultra 10W-40 |
---|---|---|---|---|
MOBIL Ultra 10W-40 1 л | від 160 грн. | 29 пропозицій | ||
MOBIL Ultra 10W-40 4 л | від 604 грн. | 34 пропозиції | ||
MOBIL Ultra 10W-40 20 л | від 3 208 грн. | 1 пропозиція | ||
MOBIL Ultra 10W-40 208 л | від 28 718 грн. | 8 пропозицій |