Моторне мастило Opet Fullmax 5W-30 60 л (602104038)
Opet Fullmax 5W-30 60L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Opet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Opet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Opet Fullmax 5W-30 60 л
Олива моторна синтетична OPET FULLMAX 5W-30 60л (602104038) 602104038 | 12 603 грн. |
OPET 602104038 | 12 779 грн. |
Масло моторне синтетичне 60л 5w-30 fullmax OPET, 602104038 | 16 961 грн. |
Модификації Opet Fullmax 5W-30
Ціни на Opet Fullmax 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Opet Fullmax 5W-30 1 л | від 306 грн. | 3 пропозиції | ||
Opet Fullmax 5W-30 4 л | від 1 068 грн. | 4 пропозиції | ||
Opet Fullmax 5W-30 7 л | від 1 721 грн. | 3 пропозиції | ||
Opet Fullmax 5W-30 60 л | від 12 603 грн. | 3 пропозиції | ||
Opet Fullmax 5W-30 205 л | від 37 975 грн. | 2 пропозиції |