Навушники
MODECOM MC-849 Volcano Shield (S-MC-849-SHIELD)
Відео 3Фото 10 |
MODECOM MC-849 Volcano Shield |
|
Як вибрати ігрову гарнітуру для повсякденної гри та домінації в онлайніРозбираємось на відмінності між звичайними та ігровими навушниками, розповідаємо як підійти до вибору гарнітури з розумом
Як постійне використання навушників впливає на слух: міфи і реальністьДійсно постійне використання навушників може негативно впливати на слух?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MODECOM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MODECOM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MODECOM MC-849 Volcano Shield
Усі ціни 9 →Ігрова гарнітура Modecom MC-849 Volcano Shield V2, Gaming | 1 265 грн. |
Навушники Modecom MC-849 Volcano Shield Black (S-MC-849-SHIELD) | 1 169 грн. |
Ігрова гарнітура Modecom MC-849 Volcano Shield V2, Gaming | 1 153 грн. |
Навушники з мікрофоном Modecom MC-849 Volcano Shield (S-MC-849-SHIELD) | 1 234 грн. |
Навушники Modecom MC-849 Volcano Shield V2 Gaming 2.2м mini-jack/USB | 1 537 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →