Підставка для ноутбука MODECOM Silent Fan CF15
Відео 1Фото 6 |
MODECOM Silent Fan CF15 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MODECOM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MODECOM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MODECOM Silent Fan CF15
Усі ціни 26 →Подставка для ноутбука Modecom Silent Fan MC-CF15 | 894 грн. |
Підставка для ноутбука Modecom Silent Fan MC-CF15 | 894 грн. |
Підставка до ноутбука Modecom SILENT FAN MC-CF15 (PL-MC-CF-15) | 1 071 грн. |
Подставка для ноутбука MC-CF15 Notebook Stand PL-MC-CF-15 | 899 грн. |
Modecom Підставка до ноутбука Modecom SILENT FAN MC-CF15 (PL-MC-CF-15) PL- | 871 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості підставки для ноутбука MODECOM Silent Fan CF15:
- Режими роботи: 1 вентилятор, 4 вентилятора або 5 вентиляторів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →