Підставка для ноутбука Gembird NBS-1F17T-01
Фото 5 |
Gembird NBS-1F17T-01 |
|
5 рівнів нахилу (5°, 20°, 30°, 40° і 45°). Довжина кабелю USB — 0.5 м.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird NBS-1F17T-01
Усі ціни 35 →Gembird NBS-1F17T-01 | 549 грн. |
Подставка под ноутбук Gembird NBS-1F17T-01, черная | 549 грн. |
Подставка для ноутбука до 17" Gembird NBS-1F17T-01, black | 476 грн. |
Підставка для ноутбука Gembird NBS-1F17T-01 | 569 грн. |
Gembird NBS-1F17T-01 Black | 549 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →