Моторне мастило MOL Dynamic Sprint 2T 1L 1 л
MOL Dynamic Sprint 2T 1L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MOL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MOL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MOL Dynamic Sprint 2T 1L 1 л
Моторное масло MOL DYNAMIC SPRINT 2T (1л.) 13301143 | 236 грн. |
Олива моторна MOL Dynamic Sprint 2T, 1л (13301143) 13301143 | 181 грн. |
Олива моторна MOL DYNAMIC SPRINT 2T 1 л (13301143) | 222 грн. |
Відмінне масло, користувався протягом 10 років і зараз користуюся.Все види 2т, особливо садова техніка, бензообприскувачі, мотокоса З використанням даного масла і правильним проведенням ТО двигуна служать безвідмовно. Чи не спостерігалося. користуюся MOL Dynamic Sprint 2T 1L більше року |
Додати відгук