Термометр / барометр Moller 303502
Moller 303502 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Moller 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Moller.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Moller 303502
Усі ціни 15 →Метеостанция Moller 303502 | 1 716 грн. |
Метеостанція Moller 303502 Погодный домик (DAS301257) | 1 716 грн. |
Барометр Moller 303502 Погодный домик (DAS301257) | 1 716 грн. |
Метеостанція Moller 303502 Погодний будиночок (303502) DAS301257 | 1 716 грн. |
Метеостанція Moller 303502 Погодний будиночок (303502) | 1 716 грн. |
ще 10 пропозицій
Додаткові функції і можливості термометра / барометра Moller 303502:
- Рухомі моделі залежно від атмосферного тиску