Ручний відпарювач Monte MT-1570
Фото 3 |
Monte MT-1570 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Monte MT-1570
Усі ціни 12 →Отпариватель Monte MT-1570W | 1 192 грн. |
Отпариватель одежды ручной MONTE MT-1570 W | 2 400 грн. |
Відпарювач Monte MT-1570B | 1 110 грн. |
Відпарювач Monte MT-1570W | 1 842 грн. |
Отпариватель Monte MT-1570B | 1 208 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →