Міксер Monte MT-2000R червоний
Monte MT-2000R 2021 ріктурборежим червоний чорний |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Monte MT-2000R червоний
Усі ціни 11 →Міксер Monte MT-2000 R | 652 грн. |
Миксер Monte MT-2000R | 590 грн. |
Міксер Monte MT-2000R | 662 грн. |
Monte 2000-R-MT | 620 грн. |
Міксер Monte МТ-2000R MT-2000R red | 643 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Monte MT-2000R
Ціни на Monte MT-2000R |
---|---|---|---|---|
Monte MT-2000R червоний | від 590 грн. | 11 пропозицій | ||
Monte MT-2000B чорний | від 601 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →