Блендер Monte MT-1950 білий
Monte MT-1950 2020 рік |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Monte MT-1950 білий
Усі ціни 9 →Блендер Monte MT-1950 | 1 110 грн. |
Блендер Monte MT-1950 MT-1950 white | 1 095 грн. |
Блендер стаціонарний Monte MT-1950 | 1 041 грн. |
Monte 1950-MT | 1 031 грн. |
Блендер Monte 1950 500ВТ білий | 1 293 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →