Плита Monte MT-2117B чорний
Monte MT-2117B білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Monte MT-2117B чорний
Настольная плита Monte MT-2117B | 1 592 грн. |
Настільна плита Monte MT-2117B | 1 082 грн. |
Monte Настільна плита Monte MT-2117B | 1 082 грн. |
Модификації Monte MT-2117B
Ціни на Monte MT-2117B |
---|---|---|---|---|
Monte MT-2117W білий | від 986 грн. | 4 пропозиції | ||
Monte MT-2117B чорний | від 1 082 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →