Плита HILTON HEC 201 чорний (13632)
HILTON HEC 201 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HILTON 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HILTON.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HILTON HEC 201 чорний
Усі ціни 21 →HILTON HEC-201 | 1 038 грн. |
Плита настільна Hilton HEC-201 | 649 грн. |
Настільна плита Hilton HEC-201 | 969 грн. |
Плитка HILTON HEC-201 | 799 грн. |
HILTON HEC-201 | 799 грн. |
ще 16 пропозицій
Чи не єдина модель компактної плитки на дачу, наявна в асортименті магазинів Києва Дешева
Досить потужна на максимальному значенні Компактна, не займає багато місця Легка вага
Невідомий бренд Ruslan ShiZ: користуюся HILTON HEC 201 кілька місяців |
Додати відгук
Модификації HILTON HEC 201
Ціни на HILTON HEC 201 |
---|---|---|---|---|
HILTON HEC 202 білий | від 699 грн. | 28 пропозицій | ||
HILTON HEC 200 нержавіюча сталь | від 777 грн. | 27 пропозицій | ||
HILTON HEC 201 чорний | від 649 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →