Планетарний міксер Monte MT-2507 білий
Monte MT-2507 білий 2021 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Monte MT-2507 білий
Усі ціни 8 →Кухонна машина Monte MT-2507 | 3 799 грн. |
Планетарний міксер Monte MT-2507 | 3 897 грн. |
Міксер Тістоміс Monte MT-2507 | 3 863 грн. |
Monte 2507-MT | 3 689 грн. |
Тістоміс Monte MT-2507 | 4 095 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості кухонного комбайна Monte MT-2507:
- Захисна кришка від бризок з отвором для продуктів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →