Планетарний міксер Monte MT-2508 чорний
Monte MT-2508 чорний 2021 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Monte MT-2508 чорний
Усі ціни 6 →Планетарний міксер Monte MT-2508 | 4 055 грн. |
Міксер Тістоміс Monte MT-2508 | 4 138 грн. |
Кухонний комбайн Monte MT-2508 | 4 399 грн. |
Кухонна машина Monte MT-2508 | 4 045 грн. |
Кухонна машина Monte MT-2508 | 4 725 грн. |
Тістоміс Monte MT-2508 2000 Вт | 5 302 грн. |
Додаткові функції і можливості кухонного комбайна Monte MT-2508:
- Захисна кришка з отвором для додавання інгредієнтів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →